Nasz dom

Oferujemy wypoczynek na wsi izerskiej

Nasz dom położony w malowniczej wsi z dala od hałaśliwych traktów może być świetną bazą wypadową lub miejscem na stacjonarny wypoczynek. 

Dom został starannie zaprojektowany, tak aby zapewnić wygodę zarówno mieszkańcom, jak i gościom oraz dopasować się do lokalnej architektury. W trakcie budowy (ukończonej w 2021 roku) zadbaliśmy o wysoką jakość wykonania, pokoje urządzone zostały wygodnie i estetycznie. W miarę możliwości unikaliśmy korzystania ze sztucznych materiałów, mamy własne głębinowe ujęcie wody, biologiczną oczyszczalnię oraz panele fotowoltaiczne - wszystko z szacunku dla natury. Dla zmotoryzowanych gości mamy obszerny parking, dla rowerzystów i narciarzy - miejsce do przechowywania sprzętu sportowego. Miłośnikom leniuchowania możemy zaproponować wygodne fotele w bawialni, miejsce relaksu na południowym tarasie lub hamak w sadzie. Fanom gier planszowych spodoba się kolekcja gier, a mole ksiąkowe na pewno znajdą coś ciekawego w naszej bilbiotece.

Położenie naszego domu sprzyja wypadom do najciekawszych miejsc Izerów i Karkonoszy, a także obserwacji nocnego nieba - takiej ilości gwiazd widocznych gołym okiem (przy bezchmurnym niebie oczywiście) można nam tylko pozazdrościć. 

Oferujemy noclegi oraz wspólną dla wszystkich gości przestrzeń w domu (bawialnia, aneks kuchenny) i wokół niego. W części wspólnej mamy również dwuosobową saunę, w której polecamy relaks po aktywnie spędzonym dniu. Półgodzinny seans w cieple podczerwieni (z opcją koloroterapii) to przyjemność, której trudno sobie odmówić. 

Zapewniamy również śniadania przygotowane z regionalnych produktów. Mamy własny ekologiczny warzywnik oraz sad, z których czerpiemy w zależności od sezonu, zimą podajemy wykonane przez nas przetwory.