Oto i my :)

Basia

Kobieta z przeszłością :) Po 30 latach pracy w międzynarodowej firmie zapragnęła zwolnić tempo i zbliżyć się do tego, co uważa za naprawdę ważne: życie w zgodzie z naturą. Dobrze czuje się w otoczeniu przyrody, zwierząt i pozytywnych ludzi. Lubi pogrzebać w ogrodzie, poczytać i upichcić coś dobrego. Od trzech dekad wegetarianka.

Mirek

Mężczyzna po przejściach :) Z zawodu aktor, DTP-owiec - spod znaku Barana. Hobby: książka, majsterkowanie, krótkofalarstwo. Na falach krótkich występuje jako operator stacji SO6MZ (o tym w sekcji RADIOSTACJA). Lubi ludzi i zwierzęta.


Zula

Kocica z charakterem. W domu lubi dobrze zjeść, pospać i poddać się pieszczotom. Poza domem zamienia się w pogromcę małych gryzoni.

Salma

Suczka z tajemniczą przeszłością, energetyczna i rozbiegana. Jej pasja to tropienie, węszenie i polowanie na… spuszczone z oka jedzenie. Trochę boi się obcych, zwłaszcza panów.


Fryc, Filip, Dudek

Nasi najnowsi mieszkańcy to alpaki rasy suri: Fryc (odważny, łakomy i chętny do głaskania przewodnik stada), Filip (ciekawski i rezolutny) oraz Dudek (uroczy i trochę nieśmiały)