W trosce o dobrostan naszych Gości, zwierząt oraz nas samych prosimy o przestrzeganie zasad opisanych w poniższym regulaminie. 

 

REGULAMIN 

 1. Doba wynajmu naszych pokoi rozpoczyna się o godzinie 15:00, kończy o 11:00. Prosimy o przyjazd do godziny 21:00. Jeżeli spodziewacie się przyjechać później lub chcielibyście opuścić pokój po godzinie 11:00, dajcie nam znać z wyprzedzeniem, postaramy się dopasować do Waszych planów, o ile będzie to możliwe.
 2. Liczba osób oraz długość pobytu w naszym gospodarstwie potwierdzana jest po przyjęciu rezerwacji telefonicznie, mailowo lub za pomocą sytemu rezerwacyjnego.
 3. Opłata za pobyt wnoszona jest w następujący sposób: bezzwrotny zadatek w wysokości 30% w ciągu 3 dni od potwierdzenia rezerwacji, pozostała kwota w dniu przyjazdu gotówką. Opłata za niewykorzystane noclegi nie podlega zwrotowi. 
 4. Rezerwacja dokonana w portalu booking.com podlega zasadom określonym w portalu.
 5.  W naszym gospodarstwie obowiązuje cisza nocna w godzinach 22:00-7:00. Zastrzegamy sobie możliwość odstępstw w przypadku organizacji imprez okolicznościowych.
 6. Zwierzęta Gości są mile widziane w naszym gospodarstwie; dla zachowania komfortu naszych i Waszych zwierząt ich pobyt musi być wcześniej uzgodniony.
 7. Po zwierzakach przebywających w naszym gospodarstwie sprzątają ich Właściciele. Niedopuszczalne jest pozostawianie zwierząt w pokojach bez nadzoru Właściciela.
 8. Nasi Goście sami dbają o czystość w pokojach, środki czystości dostępne u gospodarzy. W przypadku pobytów dłuższych niż 5 dni sprzątanie pokoju ustalane jest indywidualnie.
 9. W naszym domu segregujemy śmieci i o to samo prosimy Gości – pojemniki na odpady segregowane znajdują się w aneksie kuchennym oraz przy budynku gospodarczym.
 10. Na terenie domu i gospodarstwa mogą przebywać osoby będące naszymi Gośćmi. Ewentualne wizyty innych osób muszą być wcześniej ustalone z gospodarzami.
 11. Gościom zapewniamy bezpłatne miejsca parkingowe oraz zamykane na noc pomieszczenie na rowery lub narty. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za pozostawione na parkingu pojazdy oraz sprzęt sportowy.
 12. Goście ponoszą odpowiedzialność (w tym materialną) za szkody i zniszczenia spowodowane przez nich lub znajdujące się pod ich opieką dzieci i zwierzęta.
 13. W przypadki zagubienia przez Gości kluczy do pokoju zmuszeni jesteśmy pobrać opłatę w wysokości 100 zł.
 14. Goście zobowiązani są do przestrzegania zasad bezpieczeństwa i p.poż. w naszym domu i ogrodzie oraz nie używania w pokojach urządzeń elektrycznych i gazowych nie będących na wyposażeniu. Rozpalenie grilla i ogniska możliwe jest wyłącznie po uzgodnieniu z właścicielami we wskazanym przez nich miejscu.
 15. W całym domu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu oraz papierosów elektronicznych.
 16. Osobom będącym pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, zachowującym się agresywnie lub niezgodnie z zapisami w regulaminie gospodarze mają prawo wymówić pokój i nakazać natychmiastowe opuszczenie gospodarstwa bez zwrotu dokonanych wcześniej opłat.
 17. Naszym Gościom oferujemy śniadania, po wcześniejszym zamówieniu (najpóźniej do godziny 14:00 dnia poprzedniego).
 18. Zrywanie warzyw i owoców po wcześniejszym ustaleniu z gospodarzami.
 19. Kontakt ze zwierzętami mieszkającymi w naszym gospodarstwie możliwy jest wyłącznie po uzgodnieniu. Prosimy o nie karmienie naszych zwierząt.

 

Dokonanie opłaty za pobyt jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.